Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów

Marzysz o długich i gęstych włosach? Chcesz, aby prezentowały się idealnie, były zdrowe i puszyste? Salon METAMORFOZA spełni Twoje marzenie. Pomagamy wszystkim kobietom, które mają problem z cienkimi, zniszczonymi lub rzadkimi włosami. Wykonujemy zabiegi przedłużania i zagęszczania. W około 2 godziny możesz wyjść z naszego salonu z włosami, które będą sięgać nawet do pasa.

Jak wykonujemy zabieg?

Wszystkim naszym Klientkom zapewniamy bezpłatną konsultację. Specjalista tłumaczy wtedy, jak wygląda zabieg przedłużania, omawia stosowane metody, przedstawia ich zalety oraz wady. Wspólnie z Klientką wybiera on najlepszą technikę dopasowaną do rodzaju włosów, ich długości oraz oczekiwanego efektu końcowego.
Kosmyki łączymy z naturalnymi włosami za pomocą nowoczesnych materiałów. Łączenia są małe, niewidoczne i bardzo mocne. W METAMORFOZIE możesz przedłużyć włosy nawet do pasa. Normalnie na taki efekt trzeba czekać nawet 2-3 lata, ponieważ włosy rosną maksymalnie do 1 cm na miesiąc.

Jak pielęgnować przedłużone włosy?

Zabieg przedłużania i zagęszczania pozwala nam uzyskać fryzurę do złudzenia przypominającą naturalne włosy. Połączenia są bardzo trwałe. Stosowane substancje są odporne na wysokie temperatury oraz większość składników zawartych w kosmetykach i farbach. Dzięki temu po zabiegu będziesz mogła dbać o swoją fryzurę dokładnie tak samo, jak dotychczas – stosować ulubione szampony, odżywki ułatwiające rozczesywanie, maseczki oraz pianki do układania. Przedłużone włosy można także kręcić lokówką oraz prostować. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zmienić ich kolor.
Warto podkreślić, że doczepione kosmyki można w każdej chwili zdjąć bez obaw, że naturalne włosy zostaną zniszczone. Zabieg można powtarzać tuż po zdjęciu wcześniej doczepionych włosów.

NOWOŚĆ - Laserowe przedłużanie włosów

laser extend

Naturalny efekt

Zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów wykonywane są już od ponad 20 lat. Metody są jednak cały czas ulepszane. W salonach METAMORFOZA wykorzystujemy wyłącznie najnowsze techniki i najlepsze materiały, dzięki czemu efekt naszego zabiegu jest oszałamiający. Włosy przedłużamy już od 5 cm. Po zabiegach nabierają one nowe blasku – są gęstsze, puszyste i mają długość wybraną przez Klientkę.

Kto korzysta z naszej oferty?

Zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów wykonują u nas panie, którym zależy na profesjonalnym podejściu i doskonałym efekcie. Do salonów METAMORFOZA trafia wiele najbardziej wymagających Klientek. Są to kobiety mające problemy z cienkimi lub wypadającymi włosami oraz osoby, które nie mają cierpliwości, aby całymi miesiącami je zapuszczać, marzą o szybkiej i spektakularnej metamorfozie.

Często zgłaszają się do nas Klientki, które wykonały zabiegi u innych specjalistów, ale efekty nie spełniły ich oczekiwań i chcą je poprawić.
Pomagamy również paniom, które mają problem z łysieniem oraz kobietom po chemioterapii. Dla nich przedłużenie włosów często jest nie tylko typowym zabiegiem poprawiającym urodę, ale krokiem ku odzyskaniu nadziei na powrót do zdrowia. Niejednokrotnie widzimy łzy w oczach naszych Klientek, słyszymy, że znów poczuły się pięknie i kobieco.

Moc tkwi w naturze

W salonach METAMORFOZA do zabiegów wykorzystujemy najlepsze włosy naturalne i starannie dobrane, nowoczesne materiały. Jesteśmy zdania, że udany zabieg powinien być w pełni naturalny, dlatego nie polecamy syntetycznych pasm produkowanych w fabrykach. Nie sięgamy również po włosy sprowadzane z Azji. Pasma stosowane do przedłużania są ścinane w Polsce i pochodzą z pewnych, bezpiecznych źródeł.

Starannie dobieramy włosy idealnie pasujące do naturalnego ich rodzaju, faktury oraz koloru. Stosujemy nowoczesne materiały, które pozwalają uzyskać malutkie łączenia. Efekt jest w pełni naturalny, a my gwarantujemy, że osoby z Twojego otoczenia nie zauważą, że zmiana jest efektem zabiegu w salonie fryzjerskim. Twoja wyjątkowa metamorfoza pozostanie naszą tajemnicą.

Dlaczego właśnie METAMORFOZA?

Największą siłą naszego salonu jest zespół. Są to doświadczeni eksperci, którzy na bieżąco śledzą nowe techniki przedłużania i zagęszczania włosów, poznają formuły stosowane przez światowych mistrzów fryzjerstwa, biorą udział w licznych szkoleniach branżowych.

Nad zabiegami czuwa Alicja Szymkowska – właścicielka METAMORFOZY, prawdziwy mistrz w swoim fachu na skalę nie tylko całej Polski, ale i Europy. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Przedłużaniem i zagęszczaniem włosów zajmuje się już od 1995 roku, czyli od momentu, kiedy takie zabiegi były w Polsce prawdziwą nowością. Od tego czasu zgromadziła wokół siebie bardzo duże grono stałych Klientek z całego świata zadowolonych z wyśmienitych efektów zabiegów. O jej pozycji eksperta w branży świadczy także ogromne zaufanie wśród konkurencji. Często proszona jest o konsultacje przez inne salony, pomaga w trudnych przypadkach, poprawia efekty nieudanych zabiegów.

Do każdego zabiegu podchodzimy z najwyższą pieczołowitością, ponieważ doskonale wiemy, że włosy stanowią prawdziwą ozdobę kobiety, są jej wizytówką, dodają jej dziewczęcej urody i sprawiają, że pięknie się prezentuje. Chcemy, aby efekt wywoływał uśmiech na twarzach naszych Klientek, dodawał im pewności siebie i sprawiał, że poczują się wyjątkowe.

Problem krótkich i rzadkich włosów

skończył się już wiele lat temu, od kiedy to można przedłużyć i zagęścić włosy. Metoda przedłużania i zagęszczania włosów jest jedyną metodą, która potrafi tak nieprawdopodobnie zmienić kobietę, odmłodzić i tak naprawdę poprawić jej samopoczucie.przedłużanie włosów

Żaden ciuch, żaden makijaż nie zmieni tak kobiety jak piękna fryzura, którą można uzyskać przedłużając włosy. Włosy mogą być przedłużone do każdej żądanej długości, po pas włącznie.

Dobierany jest identyczny kolor, gatunek włosa, fason, stosowny oczywiście do urody. Nikt nie jest w stanie zorientować się, że mamy włosy przedłużone.

Do włosów klientki w sposób niewidoczny dołączone są za pomocą unikalnego matariału włosy naturalne. Fryzura zyskuje nowy, wspaniały wygląd. Wszyscy zauważają niezwykłą zmianę, ale tylko klient i fryzjer zna powód. Jest więcej miękkich, puszystych włosów. Fryzura nabiera objętości i gęstości, staje się prawdziwym atutem. Efekt jest całkowicie naturalny. Metoda nieszkodliwa dla włosów. Włosy po przedłużeniu są mocne, pielęgnacja nie sprawia trudności. Można stosować wszystkie dotychczasowe preparaty kosmetyczne. Włosy można farbować, kręcić, prasować, modelować. Pielęgnacja jest dokładnie taka sama jak włosów własnych.

Zabieg przedłużania włosów trwa ok. 2 godz. Efekt pięknych włosów utrzymuje się ok. 3-5 miesięcy i zależy od tempa wzrostu własnego włosa. Zdjęcie włosów jest bezpieczne, nie powoduje uszkodzenia ani skrócenia własnych włosów. Po ściągnięciu można od razu powtórzyć zabieg.

Dajemy gwarancję jako jedyni w Polsce.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Przedłużanie włosów - metody

 • Metoda laser ExtendMetoda laser Extend to prawdziwa innowacja w branży przedłużania i zagęszczania włosów. Zabieg ten polega na dołączaniu kosmyków do naturalnych włosów za pomocą bardzo nowoczesnego lasera Extend oraz specjalnej formuły o składzie opatentowanym przez producenta. Substancja ta jest antyalergiczna, dlatego technika doskonale sprawdzi się u pań, które są uczulozagęszczanie włosów efektyne na różne substancje chemiczne.
  Technika ta pozwala stworzyć bardzo małe, dyskretne łączenia. Włosy można w ten sposób przedłużyć i zagęścić nawet w miejscach, gdzie dotychczas było to niemożliwe – na czubku głowy czy tuż przy ich krawędziach.

  Metoda szczególnie polecana dla osób wymagających maksymalnej dyskrecji łączeń, alergików i dla osób z cienkimi włosami. Łączenia są elastyczne, dopasowują się kształtem do kształtu głowy, dzięki czemu komfort noszenia jest ogromny.Metoda najmniej obciążająca włosy – przy niewłaściwej pielęgnacji, bądź w przypadku nadmiernego szarpania włosów, włosy przedłużane zachowują się jak włosy z głowy – elastyczność łączeń powoduje naturalne wyczesywanie pojedynczych włosów z łączeń, a nie zsuwania całych pasm, jak w przypadku tradycyjnych metod, a dopiero w przypadku użycia siły zagrażającej cebulkom włosowym, uwalniają pasemko przedłużane.

  Kolejnym atutem metody laser Extend jest to, że są one sprężyste, a dołączone włosy zachowują się, jak naturalne. Po pociągnięciu z większą siłą (np. podczas czesania czy upinania) możemy wyrwać pojedyncze włosy. Nie odpadną jednak całe pasma. Włosy przedłużone laserem Extend można kręcić lokówką, prasować, farbować.

  Czas noszenia: 2-4 miesiące.

  Plusy metody: Nowość na rynku, trwałość i dyskrecja łączeń, antyalergiczna metoda, odporność łączeń na działanie większości kosmetyków, możliwość wykonania łączeń w miejscach gdzie tradycyjne łączenia byłyby widoczne.

  Minusy metody: Zabieg trwa dłużej niż przy tradycyjnych metodach.

 • Metoda MONOFIBRE - włosy naturalne
  Metoda MONOFIBRE jest jedną z najpopularniejszych technik przedłużania i zagęszczania włosów także zwaną metodą keratynową. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem Polek, ponieważ pozwala uzyskać trwały efekt. Pasma są dopinane za pomocą substancji, która zawiera w swoim składzie keratynę będącą odpowiednikiem protein zawartych w naturalnych włosach. Włosy przez cały okres noszenia nie zmieniają koloru, ładnie się układają, a fryzura wygląda, jak naturalna.
 • Metoda MONOFIBRE - włosy syntetyczne
  Metodę MONOFIBRE wykorzystuje się podczas doczepiania włosów syntetycznych. Fryzjerzy korzystają ze specjalnego urządzenia termicznego C2. Spaja ono sztuczne włosy z naturalnymi. Włosy syntetyczne pozostają na zewnątrz. Łączenia nie są widoczne, a urządzenie w żaden sposób nie uszkodzi naturalnych kosmyków.
  Sztuczne włosy po zabiegu można pielęgnować tak, jak naturalne. Można je myć dowolnym szamponem, szczotkować i modelować. Łączenia zwykle są widoczne po kilku miesiącach. Wtedy można usunąć sztuczne pasma (nie trzeba ścinać włosów). Zabieg można od razu powtórzyć.
 • Metoda MICRORINGS
  Metoda MICRORINGS polega na łączeniu doczepianych kosmyków z włosami naturalnymi za pomocą specjalnych obrączek. Są one niewielkie i zawsze dobiera się je tak, aby idealnie pasowały do koloru włosów Klientki, dzięki czemu są bardzo dyskretne. Zaletą tej techniki jest brak używania substancji chemicznych i urządzeń wytwarzających wysoką temperaturę. MICRORINGS to technika, która sprawdzi się u pań uczulonych oraz tych, które boją się, aby podczas zabiegu nie zniszczyć struktury włosów.
  Obrączki zaczynają przeszkadzać, gdy odrosty robią się za długie. Wtedy należy zdjąć doczepione pasma. Można je regenerować i doczepiać ponownie.
 • Metoda na TULEJKI
  Metoda ta polega na dopinaniu pasm do włosów za pomocą specjalnych tulejek metalowych, które zaciska są 2 razy. Są one cieniutkie, mają podłużny kształt i bardzo dobrze utrzymują doczepione kosmyki. Tulejki należy dobrać do naturalnego koloru włosów. Ich rozmiar powinien pasować do struktury włosa oraz grubości pasm.
  Zaletą tej techniki jest brak stosowania substancji chemicznych i urządzeń termicznych, dzięki czemu włosy nie niszczą się.Czas noszenia: 2,5 - 3 miesięcy.
 • Metoda clip on/off (Clip-in) – taśmy na klipsach
  Metoda ta pozwala przedłużyć włosy już w 30 minut. Do przedłużenia naturalnych pasm wykorzystuje się syntetyczne włosy na specjalnych taśmach. Taśmy dopina się małymi spinkami. Technika ta pozwala wpiąć włosy o innym kolorze, uzyskać asymetryczną fryzurę lub przedłużyć kosmyki na wieczór. Idealnie sprawdzi się przed ważną imprezą.
 • Hot pot
  Metoda ta wykorzystuje specjalne urządzenie Hot pot, które służy do rozpuszczenia substancji do łączenia dopisanych włosów z naturalnymi. Urządzenie to często jest wykorzystywane do przedłużania włosów za pomocą keratyny w dropsach lub granulacie. Substancję rozpuszczoną w Hot pot nakłada się na włosy. Łączenia są dość mocne, włosy można szczotkować, myć, układać.Czas noszenia: zależny od wykorzystanej substancji, najczęściej 2-4 miesiące
 • Ultradźwięki
  Do przedłużania włosów wykorzystuje się specjalne urządzenie wytwarzające ultradźwięki. Pozwala ono zastąpić klasyczną zgrzewarkę, która może powodować oparzenia lub zniszczenie naturalnych włosów. Ultradźwięki rozpuszczają keratynę. Metoda ta jest w pełni bezpieczna, pozwala wykonać dość cienkie, płaskie łączenia, które są dyskretne i niewyczuwalne w dotyku.Czas noszenia: 2-4 miesiące
 • Metoda JAPOŃSKA – warkoczykowa
  Pasemka doczepia się do włosów za pomocą cieniutkiego warkoczyka o długości około 1 cm, który zakończony jest gumeczką bądź gumonicią. W Japonii wykorzystywano włosy syntetyczne, ale metodę tę można używać także do czepienia włosów naturalnych. Jej zaletą jest to, że warkoczyki są dyskretne i bardzo łatwo można zdjąć dołączone włosy (nawet samodzielnie).Czas noszenia: 5-8 tygodni
 • Metoda REMY Loop/Micro Ring HUMAN Hair Extensions© (EASY LOOP; „Pętelkowa”)
  Polega na doczepianiu włosów za pomocą malutkich, antyalergicznych obrączek przymocowanych mechanicznie do pasemka, zaciskanych na wydzielonych pasemkach za pomocą cążków. Pętelka znajdująca się na końcu pasemka umożliwia szybką i sprawną pracę.
  Dzięki innowacyjności technologii jest to najszybsza i najbezpieczniejsza, a także bardzo ekonomiczna metoda przedłużania włosów.Dzięki elastyczności ringów można regulować odległość łączenia od skóry głowy, co ma znaczenie w przypadku odświeżania wyglądu fryzury. Nie wymaga używania żadnych maszynek do zgrzewania. Włos nie jest narażony na ciepło. Polecana szczególnie osobom korzystającym z metod przedłużania włosów „na zimno”, a szczególnie zalecana dla osób z cienkimi, ciemnymi włosami, a także dla alergików, osób z włosami ze skłonnością do łamania.Metoda ta jest idealna dla aktywnych osób, które chcą mieć piękne, długie włosy szybko, na specjalne okazje jak i na dłuższy okres czasu. Micro Ringi nie niszczą włosów, a w 100% naturalne pasma najlepszej jakości i profesjonalny zabieg przedłużania, pozwolą mieć pewność, że nikt nie będzie wiedział, że fryzura była zagęszczana i/lub przedłużana.

  Czas noszenia: (WAŻNE: dotyczy łączeń, a nie włosów! Przy wszystkich metodach czas noszenia włosów zależy od ich jakości i pielęgnacji!)1-3 miesiące, w zależności od tempa wzrostu włosów i komfortu noszenia, po czym, o ile włosy są odpowiednio pielęgnowane, wykonuje się zabieg podciągnięcia włosów, trwający do godziny czasu (zabieg podciągania można wykonać 2-3 razy bez zmiany metody, o ile zostały zastosowane włosy wysokiej jakości Beauty-for-You)