Makijaż ślubny i codzienny – Bielsko-Biała

Dobry makijaż to nie tylko wysokiej jakości, niezawodne kosmetyki, ale też bogate doświadczenie makijażystki. Tylko właściwe nakładanie kolejnych warstw makijażu pozwoli zatuszować niedoskonałości i uwydatnić piękno na dłuższy czas.

Podstawę idealnego makijażu stanowi:

  • gładka baza,
  • dobór podkładu do koloru i kondycji skóry,
  • podkreślenie oprawy oczu,
  • podkreślenie makijażu różem,
  • wypełnienie ust.

Precyzyjnie wykonany makijaż odmłodzi nas o kilka, a nawet kilkanaście lat. Zależnie od nastroju i towarzyszących nam okoliczności, możemy dzięki niemu modyfikować to, jak na pierwszy rzut oka odbierają nas inni. Bez względu na to, czy stawiasz na drapieżny, czy na subtelny look, nasza oferta jest dla Ciebie.

Makijaż codzienny

Makijaż codzienny polega na delikatnym podkreśleniu naturalnego piękna kobiety. Podczas nakładania makijażu staramy się wyeksponować największe atuty każdej Klientki. Czasami są to wydatne usta, innym razem duże oczy, a w jeszcze innym przypadku gładka skóra. Makijaż pozwala na podkreślenie tego, co w nas najlepsze, ale należy pamiętać o tym, aby nie był zbyt mocny. Powinien nadawać świeży i naturalny wygląd. Makijaż dzienny charakteryzuje się łatwym i szybkim wykonaniem. Wystarczy użyć podkładu pasującego do naturalnego koloru cery oraz korektora, który ukryje wszystkie niedoskonałości. Do podkreślenia konturów twarzy przyda się bronzer w odpowiednim odcieniu i róż do policzków. Jasny cień na powiekach oraz dobrze wytuszowane rzęsy i możemy cieszyć się pięknym makijażem przez cały dzień. Do wykonywania makijażu wykorzystujemy tylko kosmetyki renomowanych producentów, które zapewnią długotrwały efekt.

Makijaż ślubny

Ślub to wyjątkowe wydarzenie. Wszyscy oczekują od nas dobrego samopoczucia i nienagannej prezencji. Mimo że to okoliczność dość miła, na naszej twarzy na pierwszy rzut oka widać zmęczenie i stres. Co robić w takiej sytuacji? Odpowiedź jest prosta – jak najszybciej wezwać profesjonalną makijażystkę. Osoba wprawiona w tym fachu z powodzeniem wyeksponuje nasze atuty, ukryje niedoskonałości, a co najważniejsze – doda otuchy i pewności siebie. Jak robimy to my? Przede wszystkim stawiamy na trwałość makijażu. Wykorzystujemy wysokiej jakości kosmetyki, a raz wykonana usługa nie wymaga żadnych poprawek. Dysponujemy szminkami odpornymi na zmazywanie, a gdybyś uległa niespodziewanym wzruszeniom i łzom szczęścia, bądź spokojna – nasz tusz Cię nie zawiedzie.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy rządzi się swoimi prawami. Nie może być zbyt subtelny, a jednocześnie musimy zadbać o to, aby nasza Klientka nie wyglądała zbyt wulgarnie i wyzywająco. Najważniejsze jest to, aby wykonany przez nas makijaż wieczorowy był widoczny przy blasku świec i bardzo ograniczonym oświetleniu. Do jego wykonania wykorzystujemy wysokiej jakości kosmetyki w tonacji błyszczącej lub matowej. Przy makijażu wieczorowym możemy pozwolić sobie na ciemniejszy odcień podkładu, czy bardziej nasycone barwy cieni. Kwintesencją makijażu na wieczór są także mocno wytuszowane rzęsy. Koncepcja makijażu wieczorowego musi nie tylko prasować do wieczornej kreacji ale także okazji, na którą został on wykonany. Gwarantujemy, że wykonany przez nas makijaż wieczory przetrwa każdą, nawet najcięższą próbę. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług oferowanych przez salon kosmetyczny Metamorfoza oraz zapraszamy do umówienia się na wizytę. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie usług oraz konkurencyjne ceny.

Dlaczego my?

Wykonanie idealnego makijażu wieczorowego lub makijażu permanetnego to nie lada wyzwanie. Zwykle zajmuje nam, kobietom, sporo czasu, a nie zawsze jest perfekcyjny i dostosowany do każdej okazji. Bo warto pamiętać, że inaczej wypada malować się na co dzień, inaczej na szczególne okazje i wieczorne wyjścia. Oczywiście ostatnio zagościła moda na niemalowanie się, ale nie każda z nas może sobie na to pozwolić, a większość nie wyobraża sobie wyjścia gdziekolwiek bez makijażu. Samodzielne malowanie wymaga sporej wiedzy i zasobnej kosmetyczki, najlepiej z dobrej jakości kosmetykami. Te profesjonalne, zapewniające trwałość i nienaganne wykończenie, dostępne są wyłącznie w salonach kosmetycznych. Jeśli szykujesz się na specjalną okazję, odwiedź nasz salon w Bielsku-Białej.

Zapraszamy!