Nowości

Wypadanie włosów to problem z którym boryka się mnóstwo ludzi na wielu płaszczyznach naszego życia. Tracimy przez to pewność siebie oraz poczucia własnej atrakcyjności. Znaleźliśmy skuteczną alternatywę dla tego problemu, rozpowszechniając ofertę nowoczesnych produktów.

Mikrowłókna FOCUS stworzone zostały z czystej 100% keratyny – jest to białko budujące ludzki włos. Dzięki naładowaniu elektrostatycznemu, mikrowłókna Focus bardzo mocno trzymają się we włosach. Po naniesieniu mikrowłókien włosy nabierają znacznej objętości i uzyskują naturalny wygląd. Focus, nawet z bliskiej odległości jest niezauważalny. Zastosuj nasze mikrowłókna i przekonaj się jak w ciągu 30 sekund możesz uzyskać gęstsze włosy, a przerzedzone miejsca nawet w dużym stopniu – znikają błyskawicznie.

ZALETY FOCUS:

NA CZYM POLEGA ZAGĘSZCZENIE WŁOSÓW?

Mikrowłókna FOCUS to naładowane elektrostatycznie w procesie technologicznym drobne mikrowłókna keratynowe, które łączą się z naszymi naturalnymi włosami (nawet najdrobniejszymi, resztkami włosów) tworząc naturalnie wyglądające włosy, (maskując tym samym ubytki w sposób niewidoczny dla ludzkiego oka)

 

JAK DŁUGO MIKROWŁÓKNA FOCUS UTRZYMUJĄ SIĘ NA GŁOWIE?

Mikrowłókna utrzymują się na włosach do chwili ich zmycia szamponem (Polecamy zastosowanie spray-u do utrwalania mikrowłókien z serii Fiber Hold). Mikrowłókna zmywa się za pomocą zwykłego szamponu (woda, deszcz nie powoduje zmywania mikrowłókien).

Z CZEGO ZROBIONY JEST FOCUS?

Mikrowłókna FOCUS w 100% składają się z czystej organicznej keratyny, tak jak ludzki włos. Są one naładowane elektrostatycznie by dobrze trzymały się nawet najcieńszych, najdrobniejszych włosów.

 

CZY MOŻNA SAMEMU ZAGĘŚCIĆ WŁOSY MIKROWŁÓKNAMI?

Zastosowanie mikrowłókien nie wymaga żadnych umiejętności wystarczy posypać mikrowłóknami miejsca przerzedzone, ułożyć fryzurę na koniec spryskać lakierem żeby utrwalić jeszcze bardziej fryzurę i efekt będzie natychmiastowy.

 

 

SPOSÓB UŻYCIA

sposob-uzyc

 

 

 

3 PROSTE KROKI:

  1. Otwórz opakowanie mikrowłókien i trzymaj je około 10 cm nad głową. Delikatnie potrząśnij nad przerzedzonymi miejscami, by niewielka ilość mikrowłókien wniknęła we włosy.
  2. Ułóż fryzurę, możesz w tym celu użyć szczotki, grzebienia lub rozprowadzić mikrowłókna palcami. Staraj się je rozprowadzić równomiernie na przerzedzone włosy.
  3. Następnie użyj lakieru by wzmocnić przyczepność włókien (polecamy nasze oryginalne lakiery Focus fiber hold)

Mikrowłókna FOCUS w procesie produkcji zostały naelektryzowane, dlatego pozostają we włosach cały dzień i noc.

Mikrowłókna nie spadają, nie brudzą ubrań, wyglądają naturalnie na włosach.

Utrzymują się we włosach nawet przy silnym wietrze, deszczu i śniegu.

Można je łatwo usunąć przy użyciu dowolnego szamponu do mycia włosów (posiadamy w swojej ofercie również szampony i odżywki serii Focus skutecznie przeciwdziałające wypadaniu włosów).