Modne fryzury dla kobiet. Co jest teraz na topie?

Istnieje kilka damskich fryzur, które niezależnie od przemijających mód oraz trendów, a także bez względu na porę roku, będą na topie.

Jeśli chcesz zawsze wyglądać modnie i atrakcyjnie, wybierz jedną z nich!

Fryzury na chłopczycę i nieprzemijające grzywki

Fryzury na chłopczycę od paru lat przeżywają prawdziwy renesans!

Po pierwsze, odmładzają, po drugie, są proste w stylizacji.

Jednym z wariantów jest krótka fryzura i dłuższa, asymetryczna, nieco zawadiacka grzywka.

Rok 2019 to także wielki powrót grzywki niemal wpadającej do oczu i tak zwanej grzywki-firanki, czyli rozchodzącej się na dwie części. Ta druga koryguje rysy twarzy i optycznie ją wyszczupla, pierwsza podkreśla rysunek oczu.

Pamiętaj: każda grzywka wymaga starannej stylizacji, na którą rano może zabraknąć czasu.

Urok dziewczęcych warkoczy czy przedziałek pośrodku?

Warkocze, mylnie kojarzone jedynie z fryzurami dla młodych dziewcząt, to kolejna propozycja na ten sezon.

Luźny warkocz, w który wpleciesz kolorową apaszkę, będzie fryzurą oryginalną i elegancką jednocześnie, podobnie jak niezbyt ścisłe upięcie, z którego część włosów rozchodzi się kaskadowo, przypominając wodospad.

Z kolei zarówno do długich, jak i krótkich włosów, zwłaszcza przy owalnym kształcie twarzy oraz regularnych rysach, polecamy fryzurę z przedziałkiem pośrodku.

Nie musisz się obawiać, jeśli twoja twarz ma inny kształt niż owalny; nasze stylistyki ułożą włosy tak, aby fryzura maskowała wszelkie ewentualne niedoskonałości!

Bob i długość za ucho zawsze w modzie

Modną fryzurą dla kobiet, zarówno, będących szczęśliwymi posiadaczkami grubych, mocnych włosów, jak i cieńszych, będzie bob, czyli długość włosów, sięgająca do brody.

Hitem 2019 roku jest z kolei długość za ucho, idealna zarówno dla osób, lubiących włosy spięte, jak i rozpuszczone. Jeśli chcesz podążać za trendami, nie wygładzaj i nie prostuj włosów, tylko zostaw je w artystycznym nieładzie, po wysuszeniu jedynie spryskując sprayem do stylizacji.

Najlepsi styliści, zatrudniani w naszym salonie fryzjerskim oraz kosmetycznym, dobiorą odpowiednią fryzurę do kształtu twojej twarzy oraz typu włosów, która będzie jednocześnie modna i atrakcyjna.

Wróć do bloga