Stylizacja paznokci: paznokcie żelowe i hybrydowe

Każda kobieta pragnie mieć piękne dłonie i paznokcie, które sprawią, że będzie postrzegana jako kobieta elegancka i zadbana. Niestety samodzielne stylizacje i malowanie nie zawsze przynoszą pożądane efekty. Odpryski, wystające skórki, powrastane paznokcie – to tylko niektóre z niedogodności, jakie mogą nas dotknąć. Aby temu zaradzić, warto skorzystać z usług profesjonalnej stylistki paznokci.

Naszym Klientkom oferujemy:

  • paznokcie żelowe na szablonie,
  • paznokcie żelowe na tipsie,
  • paznokcie hybrydowe,
  • przedłużanie paznokci,
  • stylizację paznokci,
  • preparaty do pielęgnacji dłoni i stóp.

Usługi w zakresie stylizacji i przedłużania paznokci metodą żelową oraz hybrydową świadczymy w naszym salonie piękności w Bielsku-Białej. Wiele z nas zastanawia się, którą metodę wybrać, ale na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każda płytka naturalna paznokcia jest inna i inaczej reaguje na zabieg i stosowane kosmetyki. Warto wypróbować każda metodę i znaleźć taką, która zagwarantuje nam najlepsze efekty.

Paznokcie żelowe

stylizowanie paznokci

Jeśli nie mamy szczęścia i płytka naszych paznokci jest zniszczona lub łamliwa, idealnie sprawdzi się przedłużanie metodą żelową. Paznokcie żelowe można wykonać na dwa sposoby – wykorzystując naturalną płytkę paznokcia (można ją przedłużyć szablonem) lub bezpośrednio na tipsie. W ofercie studia stylizacji paznokci dostępne są obie metody, a także mnóstwo kolorów żelu i efektownych ozdobników.

Paznokcie żelowe na szablonie

Paznokcie żelowe na szablonie to sposób na oszczędność czasu, efektowną stylizację i codzienną wygodę. Żelowe przedłużanie paznokci polecamy osobom z nietypowym kształtem płytki paznokcia, do którego trudno dopasować sztuczne paznokcie (tipsy). W tym przypadku paznokcie przedłużone zostaną w sposób naturalny i nie będą miały negatywnego wpływu na płytkę.

Paznokcie żelowe na tipsie

Dzięki doklejeniu sztucznego paznokcia do zniszczonych, niezbyt estetycznie wyglądających naturalnych paznokci można uzyskać dowolny kształt i długość płytki. Kolejny krok to nadanie blasku i wybranego koloru. Na sztucznym paznokciu lakier trzyma się zdecydowanie dłużej niż na naturalnym. Zwykle jednak dla trwalszego efektu stosowane są utwardzenia żelem. Paznokciami żelowymi na tipsie można cieszyć się do 4–6 tygodni.

Paznokcie hybrydowe

Żel można wykorzystać też dla podkreślenia naturalnego paznokcia – wówczas położony zostaje na płytkę, nabłyszcza, utwardza paznokieć, a jednocześnie go nie niszczy. Najważniejsze zalety paznokci hybrydowych to ogromna trwałość. Paznokcie hybrydowe wybierają osoby ceniące sobie funkcjonalność i estetykę stosowanych rozwiązań.

Pielęgnacja dłoni i stóp

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni nie mogą zapominać o codziennej pielęgnacji dłoni i paznokci. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne kosmetyki dedykowane różnym rodzajom skóry. Dłonie każdego dnia narażone są na działanie środków chemicznych, wysuszają się i twardnieją. W naszej ofercie zagościły na stałe zabiegi pielęgnacyjne na twarz i dłonie, w tym łagodzące kompresy, peelingi oraz preparaty do zmiękczania skórek. Nie można też zapomnieć o stopach. Pedicure sprawi, że nasze stopy będą wyglądać pięknie. Natomiast masaże stóp wskazane są osobom z zaburzeniami układu krążenia, cukrzykom, kobietom ciężarnym, pracującym w pozycji stojącej, kobietom noszącym wysokie obcasy, osobom z otyłością, sportowcom czy tym, którzy cierpią z powodu nadmiernego pocenia się stóp.

Profesjonalna stylizacja paznokci – dlaczego my?

Jesteśmy renomowanym studiem stylizacji paznokci w Bielsku-Białej. Wiemy, jak ważne jest znalezienie wykwalifikowanej kosmetyczki. Osoba nieposiadająca portfolio i certyfikatów najprawdopodobniej wykona paznokcie źle. Wiele domowych stylistek paznokci nie sterylizuje sprzętu. Oznacza to tyle, że w każdej chwili możesz zarazić się grzybicą, łuszczycą, a nawet wirusem HIV. Pamiętaj: na paznokciach nie warto oszczędzać! Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a zatrudnione przez nas kosmetyczki to osoby sumienne, życzliwe i pogodne. Klientkom pomagają nie tylko w doborze odpowiedniej metody, ale także zdobień i kształtu paznokcia. Jeśli są Panie zainteresowane wykonaniem zabiegu w czystym i zadbanym gabinecie, zapraszamy do kontaktu.