Skin Master

Skin Master

Intensywna regeneracja skóry jest możliwa dzięki zabiegom z wykorzystaniem cudownych właściwości Skin Master. To urządzenie pozwala odmłodzić skórę i zapobiec starzeniu się. Niweluje niedoskonałości powstałych w wyniku zaburzeń hormonalnych, upływem czasu, działaniem czynników atmosferycznych. Zabieg z wykorzystaniem SM jest kojący, delikatny – słowem nieziemski. Zmiany są wyraźne już po jednym zabiegu, bo urządzenie to połączenie najnowszych osiągnięć dermatologii, informatyki, cybernetyki i biochemii. Wszystko to z myślą o twarzy. Dzięki Skin Master rozwiążemy problemy z drobnymi a nawet głębszymi zmarszczkami, starzeniem się skóry, jakością cery poddawanej promieniowaniu słonecznemu. Zabieg pozwala przywrócić piękno bladej, popękanej i jałowej skórze, niweluje przebarwienia, wspomaga leczenie trądziku, blizn i rozstępów.

 • Doskonały peeling poprzez kawitację wody
 • Głębokie nawilżanie
 • Poprawa krążenia
 • Regeneracja
 • Lifting
 • Eliminacja zmarszek bez chirurgii - LASER
 • Leczenie trądziku
 • Redukcja plam, przebarwień
 • Redukcja rozstępów

Zobacz efekty zastosowania SKIN MASTERA

SKIN MASTER - szczyt technologii dla potrzeb skóry.
SKIN MASTER - jest metodą terapeutyczną przeznaczoną głównie na zastosowania w obrębie twarzy.
SKIN MASTER - jest idealną metodą służąca do korygowania większości niedoskonałości skóry twarzy.
Zgrupowanie kilku ważnych innowacyjnych technologii używanych przez SKIN MASTER sprawia, że jest rewolucyjnym narzędziem do odmładzania, utrzymywania skóry w młodości i zapobiegania starzenia się skóry.
SKIN MASTER pozwala na rozwiązanie szeregu podstawowych i zarazem kłopotliwych problemów skóry.
Główne problemy estetyczne, które mogą być rozwiązane stosując SKIN MASTER:

 • drobne oraz głębokie zmarszczki,
 • przedwczesne starzenie się skóry,
 • stwardnienia skóry spowodowane promieniami słonecznymi,
 • skóra blada, jałowa lub popękana,
 • przebarwienia skóry,
 • trądzik.

PEELING
Funkcja ta powoduje głębokie złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Uwalniając pory od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych i pozostałości kosmetycznych. Odsłania się nowa skóra, która jest jaśniejsza i gładka już od pierwszego zabiegu.
Podstawą tego zabiegu jest wykorzystanie zjawiska kawitacji, polegającego na rozbijaniu martwych komórek warstwy rogowej naskóra przez mikroskopijnej wielkości bąbelki gazowe. Wytwarzana w urządzeniu SKIN MASTER "fala elastyczna" pozwala na regenerację głębokości zabiegu.

NAWILŻANIE
Odwodnienia, brak jędrności i elastyczności to główne zagrożenia dla zdrowia i piękności skóry. SKIN MASTER zapewnia nam doskonałe nawilżanie skóry, zewnętrzne jak i wewnętrzne.
Przez zabieg peelingu uwolniliśmy pory i droga do nawilżania skóry jest dużo łatwiejsza, aby wprowadzić w głąb skóry specjalny roztwór nawilżający, jak również substancje odżywcze.

POPRAWA KRĄŻENIA
Etap ten doskonale przywraca równowagę metabolizmu komórkowego, szczególnie na skórze dojrzałej o szarym kolorze, gdzie procesy komórkowe zostały spowolnione na skutek niedożywienia, spowodowane słabym krążeniem.
SKIN MASTER wykorzystując "elastyczną falę", powoduje miejscowe przekrwienie. W wyniku kompresji (25000 cykli/sek.) i dekompresji następuje stymulacja przepływu krwi przez głębsze warstwy skóry. Ma ona charakter biostymulacji.

REGENERACJA
Przedwczesne starzenie, spowodowane po przez czynniki zewnętrzne, oraz generalnie opóźniona aktywność syntezy, może być doskonale zwalczana dzięki SKIN MASTER.
Mikroprądy MLM dają szczególną bioenergię, wykorzystane są do usprawnienia biologicznych procesów odnowy skóry poprzez stymulację metabolizmu skóry. W następstwie zahamowaniu ulega proces formowania zmarszczek

LIFTING - WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK
Z biegiem lat następuje znaczny ubytek kolagenu, elastyny i glikozaminogliceanu, które są zdolne do zatrzymania dużej ilości wody utrzymując młodą i jędrną skórę.
Ten innowacyjny program pobudza w skórze rozmanażanie się włókien, które syntezują kolagen i elastynę. Kolagen nie jest już wprowadzany od zewnątrz, lecz wytwarza go sam organizm poddany dobroczynnemu zabiegowi. Po kilku seansach skóra przybiera swoją jędrność i elastyczność. Większość zmarszczek i oznak starzenia się znika, twarz staje się ukształtowana i przybiera na nowo swoją piękność.

Zabieg może wykorzystywać następujące programy:

- nawilżania zewnętrznego i wewnętrznego podczas którego na oczyszczoną skórę wtłacza się aktywne substancje nawadniające i dotleniające. Dzięki nim skóra odzyskuje elastyczność i jędrność.
- drenażu limfatycznego poprawiającego krążenie, stymuluje dotlenienie komórek, przywraca zdrowy wygląd, koloryt, jędrność i blask.
- rozjaśnianie wpływające na skuteczne zniwelowanie przebarwień różnego pochodzenia.
- regeneracja - wskutek pobudzenia procesu odnowy komórek, przez co opóźnia proces starzenia się skóry. Skuteczny sposób na pozbycie się worków pod oczami, zmarszczek.
- programy liftingu z użyciem mikroprądów MLM wspomagają wytwarzanie naturalnego kolagenu i elastyny wypełniających zmarszczki. Twarz staje się widocznie młodsza i pełna energii i blasku bez użycia skalpela.

Zabieg wykonany z użyciem Skin Master polecany jest każdemu rodzajowi skóry, zwłaszcza osobom z problemami skórnymi, dla których profesjonalna pomoc jest ostatnią, przed bardziej inwazyjnymi metodami, szansą na odzyskanie idealnego kolorytu i kondycji skóry twarzy.