Sauna do włosów

Nawilżacz Ultradźwiękowy MISTY 380 urządzenie do pielęgnacji i regeneracji włosówSauna do włosów

Dzięki połączeniu ultradźwiękowej mgły i jonizacji proces pielęgnacja włosów został doprowadzony do perfekcji

Dzięki połączeniu delikatnej mikro mgiełki oraz jonizacji proces pielęgnacja włosów jest efektowny i skuteczny a wprowadzane w ten sposób kosmetyki dają niesamowite efekty.
- zaawansowana technologia gwarantuje uzyskanie rewelacyjnych efektów przywracających naturalny blask i witalność włosów
- ultradźwiękowe urządzenie wytwarza zjonizowaną mikro mgłę, która wspomaga wnikanie produktów pielęgnacyjnych do wnętrza włosów lub skóry głowy.
- zakres temperatur mgły: od temperatury pokojowej do 60° C
- 4 zakresy stopnia nawilżenia
- funkcja COOLING: chłodzenie włosów po zabiegu w celu domknięcia łusek włosów i utrwalenie procesu pielęgnacji
- funkcja OZON: dezynfekcja i oczyszczenie skóry głowy i włosów po zabiegach chemicznych, wspomaga ukrwienie skóry głowy, stymuluje wzrost włosów.

Ultradźwiękowa Mgła = mikro mgła z wysokim współczynnikiem przenikania

Technologia Ultradźwiękowej mgły jest wykorzystywana przez MISTY 380 TW do wytwarzania ogromnej ilościSauna jonów ujemnych i mikrocząsteczek mgły.
Rozmiar cząsteczek mgły waha się od 1 do 10 µm (mikrometr) i są mniejsze od regularnych cząsteczek pary wodnej generowanej przez technologie stałej pary wodnej.

Małe cząsteczki mgły wodnej z łatwością przenikają przez pory w głąb skóry i do wnętrza włosów. Dzięki dużej ilości jonów ujemnych i wilgoci, skóra i włosy staje się odświeżone i odpowiednio nawilżone. Równocześnie, zabieg ułatwia wchłanianie przez skórę i włosy, minerałów, witamin i składników zawartych w stosowanych produktach kosmetycznych przywracając im naturalny blask i nawilżenie.