Niechirurgiczne Uzupełnianie Ubytków Włosa

TUPECIK - metoda Fibre NetNiechirurgiczne Uzupełnianie Ubytków Włosa

Z metody tej mogą skorzystać osoby, które mają mocno przerzedzone włosy, duże zakola lub miejscowy brak włosów wywołany np. łysieniem plackowatym, oparzeniami czy urazami.

TUPECIK - jest to delikatna siateczka wykonana z hypoalergicznego tworzywa przyjaznego ludzkiej skórze, na której nawiązane są włosy naturalne lub syntetyczne.

Kolor włosów dobierany jest tak, aby identycznie połączył się z kolorem naturalnym włosów na głowie klienta.
Ogromną zaletą jest to, że siateczka jest zupełnie niewidoczna. Oczka wielkości 5mm dają możliwość przeciągania naturalnych włosów klienta przez siateczkę.

Niechirurgiczne Uzupełnianie UbytkówSkóra ma możliwość oddychania. Siateczka jest lekka, estetyczna i przewiewna.Na głowie trzyma się tak mocno, iż bez obaw możemy w takiej "peruce" pływać, biegać, a nawet uprawiać sporty ekstremalne. Do zamocowania siateczki Fibre Net wystarczy nawet niewielka ilość włosów na głowie. Włosy naturalne rosną, dlatego po upływie 1-2 miesiąca(y) siatkę należy zdjąć i ponownie przymocować ją blisko skóry.

Uzupełnianie Ubytków Włosa

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów
(również po chemioterapii)

Oferowana przez nas metoda jest całkowicie bezpieczna, bezbolesna, daje natychmiastowy efekt. Kolor włosów, długość i skręt dobierany jest indywidualnie dla każdego klienta.