Makijaż

Wykonanie idealnego makijażu to nie lada wyzwanie. Zwykle zajmuje nam, kobietom, sporo czasu a nie zawsze jest perfekcyjny i dostosowany do każdej okazji. Bo warto pamiętać, że inaczej wypada malować się na co dzień, inaczej na szczególne okazje, na wieczorowe wyjścia. Oczywiście ostatnio zagościła moda na niemalowanie się, ale nie każda z nas może sobie na to pozwolić, a większość nie wyobraża sobie wyjścia gdziekolwiek bez tuszowania pewnych niedoskonałości. Samodzielne malowanie wymaga sporej wiedzy i zasobnej kosmetyczki, najlepiej z dobrej jakości kosmetykami. Te profesjonalne, zapewniające trwałość i nienaganne wykończenie, dostępne są wyłącznie w salonach kosmetycznych.

Profesjonalny makijaż

to nie tylko wysokiej jakości, niezawodne kosmetyki ale też lata praktyki makijażystki/wizażystki dla której upiększanie nas to pasja. Tylko właściwe nakładanie kolejnych warstw makijażu pozwoli zatuszować niedoskonałości i uwydatnić piękno na dłuższy czas. Podstawa jest idealna baza, dobór podkładu do koloru i kondycji skóry, podkreślenie oczu, rzęs i brwi, podkreślenie makijażu różem, uzupełnienie całości ustami – wypełnionymi i delikatnymi, a na wieczorne wyjście mocniej zaakcentowanymi. Całość skutecznie utrwalona zmieni odpowiednio wygląd na mniej lub bardziej „drapieżny”, w zależności od okazji i naszych upodobań. Idealny makijaż pozwala, np. dzięki konturowaniu, zmienić nasz wygląd dość znacząco. Makijaż pozwala odmłodzić o dobrych kilka lat. Oczywiście sztuka dość trudna, ale nie niemożliwa do opanowania.

W naszej ofercie znalazło się miejsce i dla makijażu – proponujemy malowanie codzienne, w którym podkreślamy naturalne piękno kobiety, tuszujemy niedoskonałości i nadajemy twarzy świeżego wyglądu.

Makijaż na wyjątkowe okazje, wieczorowy pozwala na odrobinę szaleństwa. Oczywiście nie bez znaczenia dla nas są preferencje klientek, strój czy fryzura – by wszystko tworzyło całość. Przy sztucznym oświetleniu bądź blasku świec makijaż musi być bardziej wyrazisty, intensywny. Idealnie podkreślone oczy, rysy twarzy, soczyste usta – same w sobie sprawią, że poczujemy się pięknie i bardziej odważnie. Dzięki używanym kosmetykom każda klienta ma pewność, że make-up przetrwa każda próbę.