Makijaż ślubny i codzienny – Bielsko-Biała

Dobry makijaż to nie tylko wysokiej jakości, niezawodne kosmetyki, ale też bogate doświadczenie makijażystki. Tylko właściwe nakładanie kolejnych warstw makijażu pozwoli zatuszować niedoskonałości i uwydatnić piękno na dłuższy czas.

Podstawę idealnego makijażu stanowi:

  • gładka baza,
  • dobór podkładu do koloru i kondycji skóry,
  • podkreślenie oprawy oczu,
  • podkreślenie makijażu różem,
  • wypełnienie ust.

Precyzyjnie wykonany makijaż odmłodzi nas o kilka, a nawet kilkanaście lat. Zależnie od nastroju i towarzyszących nam okoliczności, możemy dzięki niemu modyfikować to, jak na pierwszy rzut oka odbierają nas inni. Bez względu na to, czy stawiasz na drapieżny, czy na subtelny look, nasza oferta jest dla Ciebie.

Makijaż codzienny

Makijaż codzienny polega na delikatnym podkreśleniu naturalnego piękna kobiety. Podczas nakładania makijażu staramy się wyeksponować największe atuty każdej Klientki. Czasami są to wydatne usta, innym razem duże oczy, a w jeszcze innym przypadku gładka skóra. Makijaż pozwala na podkreślenie tego, co w nas najlepsze, ale należy pamiętać o tym, aby nie był zbyt mocny.

Makijaż ślubny

Ślub to wyjątkowe wydarzenie. Wszyscy oczekują od nas dobrego samopoczucia i nienagannej prezencji. Mimo że to okoliczność dość miła, na naszej twarzy na pierwszy rzut oka widać zmęczenie i stres. Co robić w takiej sytuacji? Odpowiedź jest prosta – jak najszybciej wezwać profesjonalną makijażystkę. Osoba wprawiona w tym fachu z powodzeniem wyeksponuje nasze atuty, ukryje niedoskonałości, a co najważniejsze – doda otuchy i pewności siebie. Jak robimy to my? Przede wszystkim stawiamy na trwałość makijażu. Wykorzystujemy wysokiej jakości kosmetyki, a raz wykonana usługa nie wymaga żadnych poprawek. Dysponujemy szminkami odpornymi na zmazywanie, a gdybyś uległa niespodziewanym wzruszeniom i łzom szczęścia, bądź spokojna – nasz tusz Cię nie zawiedzie.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy rządzi się swoimi prawami. Nie może być zbyt subtelny, a jednocześnie musimy zadbać o to, aby nasza Klientka nie wyglądała wulgarnie i tandetnie. Najważniejsze jest to, aby wykonany przez nas makijaż był widoczny przy blasku świec i bardzo ograniczonym oświetleniu. Do jego wykonania wykorzystujemy wysokiej jakości kosmetyki w tonacji błyszczącej lub matowej. Wszystko zależy od preferencji Klientek. Od siebie gwarantujemy, że wykonany przez nas makijaż przetrwa każdą, nawet najcięższą próbę.

Dlaczego my?

Wykonanie idealnego makijażu wieczorowego lub makijażu permanetnego to nie lada wyzwanie. Zwykle zajmuje nam, kobietom, sporo czasu, a nie zawsze jest perfekcyjny i dostosowany do każdej okazji. Bo warto pamiętać, że inaczej wypada malować się na co dzień, inaczej na szczególne okazje i wieczorne wyjścia. Oczywiście ostatnio zagościła moda na niemalowanie się, ale nie każda z nas może sobie na to pozwolić, a większość nie wyobraża sobie wyjścia gdziekolwiek bez makijażu. Samodzielne malowanie wymaga sporej wiedzy i zasobnej kosmetyczki, najlepiej z dobrej jakości kosmetykami. Te profesjonalne, zapewniające trwałość i nienaganne wykończenie, dostępne są wyłącznie w salonach kosmetycznych. Jeśli szykujesz się na specjalną okazję, odwiedź nasz salon w Bielsku-Białej.

Zapraszamy!