Makijaż permanentny brwi, oczu i ust – Bielsko-Biała

Chcesz wyglądać pięknie bezpośrednio po wyjściu spod prysznica? Masz dość ciągłych poprawek makijażu? Dzięki nowoczesnym technologiom jest to możliwe! Makijaż permanentny umożliwia nienaganną prezencję w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających okolicznościach. Jego wykonanie to nie tylko poprawa wizerunku, ale także oszczędność czasu i nerwów.

Makijaż permanentny – najważniejsze informacje

Każda z nas marzy o pełnych wargach, dużych oczach i idealnie zarysowanych brwiach. Jeśli natura nie była dla nas łaskawa, warto postawić na makijaż permanentny brwi, oczu i ust. Wykonanie makijażu nie powoduje trwałych zmian - kolory bledną po 3-5 latach i nie pozostawiają żadnych śladów. Pigmenty są ziołowe, nieuczulające. W pracy codziennej wykorzystujemy wkłady dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, jednak zanim je zastosujemy, produkty te przechowujemy w warunkach sterylnych. Przed wykonaniem zabiegu znieczulamy miejsce poddane interwencji. Zabieg trwa nie dłużej niż dwie godziny. Bezpośrednio po jego wykonaniu mamy do czynienia z lekką i niegroźną opuchlizną, którą powinna ustąpić w ciągu jednego lub dwóch dni. Istnieje ryzyko, że pigment z przyczyn niezależnych wchłonie się nierównomiernie. Wtedy zapraszamy na bezpłatną korektę.

Makijaż permanentny brwi

Nierówne, krzaczaste i skąpe brwi to zmora wielu kobiet. Ich metamorfoza niesie za sobą ogromną poprawę ogólnego wyglądu twarzy. Dobrze wykonane brwi podkreślają oczy, poprawiają proporcje twarzy, a przede wszystkim dodają spojrzeniu głębi. Makijaż brwi możemy wykonywać samodzielnie kredką, cieniem lub żelem, jednak wiąże się to z koniecznością wykonywania kilku poprawek dziennie. Jeśli brakuje nam precyzji, albo zwyczajnie nie mamy na to czasu, warto zdecydować się na hennę i regulację brwi. Kiedy to nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, warto zainwestować w makijaż permanentny brwi. Jednak zanim to zrobimy, zastanówmy się nad wyborem odpowiedniego salonu. Źle wykonany makijaż permanentny rodzi dla naszej urody bardzo poważne konsekwencje! Najważniejsze z nich to nierówne, niechlujne, za ciemne i karykaturalne brwi. Dodatkowe ryzyko, jakie niesie za sobą wykonanie makijażu brwi u osoby nieprzeszkolonej to blizny, obrzęki i poważne stany zapalane łuku brwiowego oraz powieki górnej.

Makijaż permanentny oczu

Wiele kobiet nie wyobraża sobie idealnego makijażu oczu bez kreski na górnej lub dolnej powiece. Jej wykonanie wymaga precyzyjnej ręki i wysokiej jakości kosmetyków. Jakiekolwiek rozkojarzenie skutkuje krzywym i nieestetycznym makijażem. Przed tym uciążliwym i irytującym zjawiskiem uchroni nas makijaż permanentny oczu.

Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie makijażu permanentnego oczu, a naszym Klientkom oferujemy wykonanie kilku rodzajów i kolorów kresek. Jesteśmy w stanie zrobić zarówno subtelny, jak i bardzo wyrazisty makijaż permanentny oczu. Do każdego z wykonywanych zabiegów przywiązujemy dbałość o precyzyjne wykonanie, miłą atmosferę i mikrobiologiczną czystość.

Pokolorowanie górnej lub dolnej krawędzi oka zapewni oszczędność czasu, a także wygodę. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie zajmuje więcej niż dwie godziny, a jego efekty utrzymują się nawet przez 5 lat.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny ust

Duże, namiętne i pełne usta to jeden z podstawowych wyznaczników kobiecego piękna. Ich brak niekiedy pozostaje źródłem wielu przykrych kompleksów. Lekarstwem na to może być operacja plastyczna albo makijaż permanentny ust. I choć operacja wydaje się rozwiązaniem bardziej skutecznym, jej cena oraz ryzyko powikłań zniechęca wiele Klientek. Co innego makijaż permanentny ust, który powstaje z ziołowych komponentów. Dzięki niemu możemy podkreślić naturalny kształt ust, skorygować asymetrię i nadać wargom niepowtarzalny, zmysłowy kolor. Aby odpowiednio go dobrać, przed rozpoczęciem wykonywania makijażu permanentnego ust robimy makijaż zwykły. Na tej podstawie dokonujemy dalszych decyzji dotyczących końcowego efektu. Makijaż utrzymuje się na wargach przez okres od 3 do 5 lat.

Makijaż

Dlaczego my?

Zrobienie makijażu permanentnego jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem - wykonujemy go od 13 lat. Mamy duże doświadczenie i profesjonalną, wyszkoloną załogę. Usługi w zakresie makijażu permanentnego brwi, oczu i ust wykonujemy w naszym salonie piękności w Bielsku-Białej, ale przyjeżdżają do nas panie z całej Polski i z zagranicy.

Serdecznie zapraszamy!