Makijaż Permanentny

Makijaż permanentny jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem - wykonujemy go od 13 lat. Mamy duże doświadczenie, usługę tę wykonujemy profesjonalnie z dużą precyzją iMakijaż permanentnyodpowiedzialnością. Przyjeżdzają do nas panie z całej Polski i z zagranicy. Zabieg odbywa się w pełni sterylnych warunkach.

Makijaż permanentny podkreśla walory i tuszuje mankamenty urody, jak źle ukształtowane brwi, małe usta czy oczy. Zabieg ten nie powoduje trwałych zmian, kolory bledną po 3-5 latach i nie pozostawiają żadnych śladów. Makijaż permanentny służy podkreśleniu naturalnej urody twarzy. Pigmenty są ziołowe, nieuczulające.

Jest bardzo wygodnym rozwiązaniem- nie musimy się martwić, że coś nam się zetrze czy rozmarze. Ponadto oszczędzamy na czasie. Budząc się rano buzia jest wyraźna, urodaMakijażpodkreślona. Oczywiście makijaż dostosowany musi być, zarówno formą jak i kolorem, indywidualnie do urody i osobowości.

Wkład do aparatu jest indywidualnie przeznaczony dla każdego klienta, sterylnie zamknięty. Przed przystąpieniem do zabiegu, miejsce gdzie wykonywany jest makijaż permanentny jest znieczulane. Zabieg trwa od 1godz. do 2 godz. Po zabiegu miejsce jest lekko opuchnięte i zaczerwienione. Po okresie 2 godz. miejsce poddane zabiegowi wraca do normy. W niektórych przypadkach wskazana jest korekta po upływie miesiąca, gdyż pigment może nierównomiernie się wchłonąć.