Kontakt: ul. Partyzantów 11, tel: 33 812 60 68

Makijaż Permanentny

Makijaż permanentny jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem - wykonujemy go od 13 lat. Mamy duże doświadczenie, usługę tę wykonujemy profesjonalnie z dużą precyzją i odpowiedzialnością. Przyjeżdzają do nas panie z całej Polski i z zagranicy. Zabieg odbywa się w pełni sterylnych warunkach.

Makijaż permanentny podkreśla walory i tuszuje mankamenty urody, jak źle ukształtowane brwi, małe usta czy oczy. Zabieg ten nie powoduje trwałych zmian, kolory bledną po 3-5 latach i nie pozostawiają żadnych śladów. Makijaż permanentny służy podkreśleniu naturalnej urody twarzy. Pigmenty są ziołowe, nieuczulające.

Jest bardzo wygodnym rozwiązaniem- nie musimy się martwić, że coś nam się zetrze czy rozmarze. Ponadto oszczędzamy na czasie. Budząc się rano buzia jest wyraźna, uroda podkreślona. Oczywiście makijaż dostosowany musi być, zarówno formą jak i kolorem, indywidualnie do urody i osobowości.

Wkład do aparatu jest indywidualnie przeznaczony dla każdego klienta, sterylnie zamknięty. Przed przystąpieniem do zabiegu, miejsce gdzie wykonywany jest makijaż permanentny jest znieczulane. Zabieg trwa od 1godz. do 2 godz. Po zabiegu miejsce jest lekko opuchnięte i zaczerwienione. Po okresie 2 godz. miejsce poddane zabiegowi wraca do normy. W niektórych przypadkach wskazana jest korekta po upływie miesiąca, gdyż pigment może nierównomiernie się wchłonąć.
Wszystkie prawa zastrzeżone Metamorfoza®. Projekt i wykonanie Intersid 2017      Polityka Cookies